MGOPS Kruszwica

Bierzemy udział w kampanii DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY

Ocena 0/5

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kruszwicy bierze udział w kampanii

DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności