Dzień Kobiet nasze Panie świętują z szerokimi uśmiechami. Panowie jak zawsze wspaniale przygotowani - zasypali je kwiatami. Wszystkim Pięknym Paniom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!