MGOPS Kruszwica
Powróć do: AKTUALNOŚCI 2023

Gościnnie w Klubie

Dziś mieliśmy przyjemność gościć wiceburmistrza Kruszwicy Bartosza Krajniaka oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli.  Podczas spotkania otrzymaliśmy upominek w postaci bonu podarunkowego. Za prezent, wsparcie dla naszego Klubu oraz przemiłe odwiedziny jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy wspaniałych Świąt Wielkanocnych!