Dzisiejsze międzypokoleniowe zajęcia plastyczne były prawdziwą, słodką frajdą! W strefie rękodzieła powstawały cukierki giganty i lukrowane pączki z dziurką. Nie brakowało też ruchu i świetnej zabawy. Do zobaczenia na kolejnych zajęciach!