W ramach międzypokoleniowych warsztatów kulinarnych odwiedziły nas dzieci ze Świetlicy Opiekuńczo- Wychowawczej w Kruszwicy. Wspólnie smażyliśmy pączki "myszki" z przepisu pani Alicji.