MGOPS Kruszwica
Powróć do: STYCZEŃ

Kolejny miły dzień w Klubie

Dziś przyjemnie spędziliśmy dzień przy pysznym serniczku, upieczonym przez nasze seniorki. Były też gry stolikowe, bilard i zajęcia rękodzielnicze. Wszystko przy dźwiękach muzyki, którą umiał nam czas jeden z uczestników - pan Andrzej. Dziękujemy!