MGOPS Kruszwica
Powróć do: SIERPIEŃ

Kruszwicki "Senior+" w telewizji!

531308357_774847785485595_9127270602332302870_n

We wtorek - 12 sierpnia - Klub "Senior+" Kruszwica zagościł w studiu TVP w Warszawie. Mieliśmy okazję uczestniczyć w nagraniach do znanego i lubianego programu "The Voice Senior". Było wesoło, ale nie zabrakło też wzruszeń. Po nagraniach miło spędziliśmy czas na zwiedzaniu naszej pięknej stolicy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, super atmosferę, masę atrakcji i okazję do integracji. 

Kliknij w link, by obejrzeć film: W studiu "The Voice Senior"