MGOPS Kruszwica
Powróć do: PAŹDZIERNIK

Warsztaty z psychologiem - Pamiętnik życia

566227993_832159799754393_2935849420184820630_n 

Dziś podczas zajęć z psychologiem rozmawialiśmy o „pamiętniku życia” – o tym, jak ważne jest dzielenie się swoimi historiami i doświadczeniami. Seniorzy odkrywali wartość własnych wspomnień, uczyli się, jak je zapisywać lub opowiadać innym, a także doświadczali terapeutycznego wpływu wspominania.

Każda historia jest wyjątkowa – to część naszego życia, emocji i mądrości, którą warto zachować. 

Prowadzenie pamiętnika to nie tylko przyjemność, ale i sposób na poznanie siebie na nowo. Zacznij dziś – od jednego wspomnienia.

565211657_832159863087720_4636330053892209599_n 565285667_832159906421049_6506124110238716885_n