MGOPS Kruszwica
Powróć do: WRZESIEŃ

Wycieczka do Biskupina - czyli aktywizacja społeczna w terenie

555014037_812288025074904_8687075275566285968_n

W czwartek 25 września uczestnicy naszego ośrodka odwiedzili Pałuki - zwiedzili muzeum archeologiczne w Biskupinie pod opieką przewodnika, który w niezwykle ciekawy sposób opowiadał o życiu pierwszych osadników na tych terenach. 


Po spacerze na świeżym powietrzu czekał na nich pyszny, ciepły obiad, a na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia.   


Dopisała też pogoda – słońce towarzyszyło seniorom przez cały dzień, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Była to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu, pogłębienia wiedzy historycznej oraz zobaczenia zrekonstruowanych chat i przedmiotów sprzed tysięcy lat. 

Wycieczka do Biskupina odbyła się w ramach działań Klubu "Senior+" ukierunkowanych na aktywizację społeczną uczestników.

Kliknij w link i obejrzyj film z wycieczki: Wycieczka do Biskupina