MGOPS Kruszwica
Powróć do: AKTUALNOŚCI 2024

Klubowe Spotkanie Wigilijne

 

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Spotkanie Wigilijne uczestników Klubu "Senior+" Kruszwica obfitowało w życzenia zdrowia, szczęścia i pogody ducha.  Nie zabrakło też wzruszeń, śmiechu i wspólnego kolędowania. Klubowicze otrzymali dyplomy uznania za zaangażowanie w działania naszego Ośrodka Wsparcia oraz drobne upominki. Podziękowania kierujemy również do Kierownika MGOPS w Kruszwicy - Pana Zbigniewa Ratajczyka oraz naszej Koordynatorki - Pani Justyny Tomczak, którzy świętowali wspólnie z nami. W radosnych nastrojach pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

470505041_587180817585627_1083558828565048997_n 

Obejrzyj film z naszego Spotkania klikając tutaj: Spotkanie Wigilijne w Klubie "Senior+" Kruszwica

Kliknij tutaj, jeśli chcesz posłuchać jak zaśpiewała dla nas nasza animatorka: Muzyczna niespodzianka od naszej animatorki

Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz profil FB. Wystarczy kliknąć: Fotorelacja ze Spotkania Wigilijnego