Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W Klubie wzajemnie się motywujemy do dbania o kondycję. Dziś pod okiem naszej animatorki jeździliśmy na rowerach stacjonarnych i spacerowaliśmy na bieżni. Był też czas na folkową zumbę. Wspólne uprawianie sportu to prawdziwa frajda!

