MGOPS Kruszwica
Powróć do: AKTUALNOŚCI 2024

Spotkanie Andrzejkowe w Klubie "Senior+"

468644709_572433102393732_7516078051319400031_n 

28 listopada w naszym Klubie bawiliśmy się na Spotkaniu Andrzejkowym. Wydarzenie to zorganizowaliśmy w ramach działań aktywizacyjnych skierowanych do naszych seniorów. Były wróżby, coś na ząb, a nawet tańce z miotłą czarownicy! Słowem - Klubowicze miło spędzili dzień w swoim gronie.

Kliknij w link by obejrzeć film: Film z Andrzejek w Klubie Senior+ Kruszwica

Zapraszamy również na nasz profil FB po więcej zdjęć! Kliknij tutaj: Zdjęcia ze Spotkania Andrzejkowego